Doradztwo wizerunku – zobacz jak można się zmienić

Do sesji pokazującej, jak optymalnie połączyć włosy, twarz, odzież i osobowość mistrz Jimmy M. Stamp zaprosił panie z Opola i regionu. Efekty jego pracy są oszałamiające. Prezentujemy dwie metamorfozy.

Pani Bożena

Pani Bożena przed metamorfozą była osobą noszącą stroje sportowe w stonowanych kolorach. Po przemianie zobaczyliśmy bardzo piękną i elegancką kobietę. Odpowiedni makijaż i fryzura nadały pani Bożenie charakteru i wyrazistości. Uwadytaniona została jej piękna twarz. Eleganckie stroje podkreśliły proporcjonalną figurę, której pani Bożena nie powinna ukrywać. Pokazaliśmy także, że łączenie wyrazistych kolorów w strojach nie jest tylko dla młodych dziewcząt. Dojrzałe kobiety w kolorowych strojach wyglądają równie świetnie. Ubiór ten nadaje promienistości i blasku. Zobacz metamorfozy >>>

 

Pani Dąbrówka

Pani Dąbrówka jest osobą, która na co dzień wybiera stroje sportowe. Sprawia wrażenie osoby nieśmiałej, niedoceniającej własnych walorów.
Po metamorfozie ujrzeliśmy całkowicie odmienioną kobietę. Odpowiedni strój, makijaż i fryzura nadały jej energii, i pewności siebie. Stroje, które ma na sobie ukazały jej kobiecość, przybliżyły piękno jej duszy. Fryzura i makijaż uwydatniły walory twarzy jakimi są np. piękne oczy. Przemieniona Pani Dąbrówka stała się piękną, znającą własne atuty kobietą z charakterem.
Zobacz metamorfozy >>>

 

Pani Basia

Pani Basia przed metamorfozą była osobą wybierającą stroje i fryzury przede wszystkim wygodne i nie wymagające długiego stania przed lustrem. Sama zauważyła, że przez lata zajmowania się domem i rodziną, brak skupienia na sobie, jej wygląd stał się szary i nijaki. Po konsultacji i przemianie ukazała nam się całkowicie inna kobieta. Fryzura z tzw. pazurem i makijaż, który ukrył niedoskonałości skóry i twarzy, dodały pani Basi pewności siebie i poprawiły humor. Eleganckie stroje spowodowały, że figura stała się smuklejsza. Widzimy teraz kobietę elegancką, emanującą powagą. Pani Basia w nowej odsłonie to kobieta piękna i pełna blasku. Zobacz metamorfozy >>>

Sklep

Losowe artykuły

Ile razy zdarzyło Ci się zobaczyć piękną fryzurę i pomyśleć „to idealna stylizacja dla mnie!”? .

Ruszył nasz sklep internetowy. Kupisz w nim najlepsze produkty światowych marek do pielęgnacji włosów i .

Każda z nas gdzieś po cichu marzy, aby mieć piękne, lśniące i idealnie proste włosy. .

Partnerzy