FOTO: London – Salon International 2011 – nasze inspiracje

Już po raz czwarty Karina Smyrek odwiedziła najważniejszą na świecie imprezę branży fryzjerskiej.
Każdej jesieni jadę do Londynu, bo tam pokazywane są najważniejsze, najnowsze trendy, produkty, rozwiązania. Wszystko w otoczeniu mody. Nawet na Fashion Week nie ma pokazów z takim rozmachem – opowiada Karina. – Z Londynu wracam pełna inspiracji – dodaje.

Nasza mistrzyni jak zawsze szczególnie blisko przypatrywała się nowościom salonów Toni & Guy, a także propozycjom Patricka Camerona – najlepszego stylisty długich włosów na świecie.

Kilka najnowszych technik w dziedzinie koloryzacji zrobiło na mnie wrażenie, z przyjemnością zastosuję je w Opolu – zapowiada nasza mistrzyni.

Karina zwróciła również uwagę na nowatorskie sposoby upięć. – To na pewno wezmę pod uwagę w swojej pracy. Spodobało mi się kilka nowych strzyżeń, takich strzępionych. Idzie Sylwester, będzie je można zastosować. Generalnie jednak, choć może zabrzmi to nieskromnie, na targach znalazłam potwierdzenie, że to co robię w Opolu odpowiada najwyższym światowym standardom – cieszy się.

Impreza odbyła się w dniach 15-17 października.

Zobacz fotorelację z Londynu:

Fot: The Salon International Team

Sklep

Losowe artykuły

W salonach fryzjerskich Karina Smyrek doświadczacie sztuki fryzjerskiej na najwyższym poziomie. Tym razem zapraszamy Was .

XI Festiwal Fryzjerski Hair Fair i XI Festiwal Kosmetyczny Beauty Fair odbędzie się 5-6 listopada .

Nasi fryzjerzy i styliści, jak co roku, mieli wyjątkową okazję uczestniczyć w najbardziej prestiżowym festiwalu .

Partnerzy