Karina Smyrek na sesji zdjęciowej Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”

Mistrzyni z Opola była częścią zespołu złożonego z jednych z najlepszych fryzjerów w Polsce, skupionego w stowarzyszeniu Intercoiffure, które zorganizowało sesję.

Sesja zdjęciowa odbyła się w siedzibie utytułowanego zespołu w Koszęcinie na Śląsku. – Członkom zespołu, zamiast wianków z kwiatów, które noszą na co dzień, zrobiliśmy wianki z włosów – opowiada Karina Smyrek, członek Intercoiffure Polska. – Wszystkie modelki miały długie włosy, ale by efekt był jeszcze lepszy, dodatkowo wykorzystałyśmy naturalne włosy, które sponsorowała firma Hairdreams. Dzięki temu mogłyśmy pracować bez ograniczeń.

Sesja zdjęciowa ukaże się we wrześniu w magazynie „Hair Trendy”. Karina Smyrek już dziś pewna jest wspaniałych efektów. – Atmosfera tych dwóch dni była cudowna. Nasze modelki i modele z Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” są pozytywnymi, pełnymi pogody ducha osobami, dlatego jestem przekonana, że to będą wyjątkowe zdjęcia.

Dziś prezentujemy fotografie zza kulis. Widać na nich ciężką pracę mistrzów fryzjerstwa. To tylko przedsmak tego, co zobaczycie na łamach magazynu „Hair Trendy”.

Sklep

Losowe artykuły

Ruszył nasz sklep internetowy. Kupisz w nim najlepsze produkty światowych marek do pielęgnacji włosów i .

Nasze salony rozpoczęły pracę na renomowanych produktach firmy Nioxin. Dzięki nim będziemy w stanie skutecznie .

Nasza mistrzyni fryzjerstwa znalazła się w gronie 10 pracodawców z terenu Opolszczyzny, którzy dają szansę .

Partnerzy