Karina Smyrek w gronie najlepszych fryzjerów świata

Nasza mistrzyni fryzjerstwa należała do elitarnego stowarzyszenia Intercoiffure. W Polsce, oprócz Kariny Smyrek do niego przynależą zaledwie 22 osoby. Intercoiffure zrzesza 2500 członków z 41 krajów. Są to fryzjerzy i styliści, którzy w swoim fachu są najlepsi.

Warunkiem przyjęcia do tej organizacji jest prowadzenie swojego salonu, stawiając na profesjonalizm w strzyżeniu, koloryzacji i stylizacji. Intercoiffure organizuje specjalistyczne pokazy, branżowe kongresy oraz wykłady naukowe. Elitarna struktura Intercoiffure pozwala fryzjerom korzystać z dorobku światowego fryzjerstwa oraz wspólnie tworzyć nowoczesne trendy, na których później wzoruje się świat stylistów.

Z Intercoiffure współpracują czołowi producenci kosmetyków do włosów jak L’Oreal czy Wella. Stowarzyszenie jest organizatorem najbardziej prestiżowych konkursów w świecie fryzjerskim.

Intercoiffure jest pierwszym na świecie stowarzyszeniem zrzeszającą fryzjerów i stylistów. Zostało założone w 1925 roku i prężnie się rozwija. Znaleźć się w jego szeregach szeregach nie jest łatwo. Aby stać się częścią tej elitarnej grupy trzeba zostać poleconym przez dwóch członków. Następnie kandydatura jest rozważana przez specjalną komisję, która ocenia dorobek, umiejętności oraz wiedzę.

Dla mnie jest to wielka nobilitacja. Jednak znaleźć się w grupie najlepszych oznacza również ciężką pracę. Tego się nie boję, bo z moimi chęciami i możliwościami jakie daje mi Intercoiffure będę w stanie zaoferować moim klientom jeszcze lepsze usługi. Na poziomie światowym – powiedziała zaraz po przyjęciu do stowarzyszenia właścicielka sieci Salonów Fryzjerskich Karina Smyrek.

Główna siedziba Intercoiffure znajduje się w sercu Paryża. Obecnie stowarzyszenie posiada swoje przedstawicielstwa w takich miastach jak Nowy Jork, Londyn, Tokio, Berlin czy Rzym – stolicach światowych trendów w modzie. Stowarzyszenie to  dynamicznie się rozwija, dając coraz większe możliwości swoim członkom oraz silnie wpływa na międzynarodowe trendy w fryzjerstwie.Tym bardziej cieszy fakt, że mistrzyni fryzjerstwa z Opolszczyzny, należy do klubu najlepszych w tym fachu.

Sklep

Losowe artykuły

W Sosnowcu pokazałyśmy na czym polega sztuka przedłużania i zagęszczania włosów. Głowy modelek, na oczach .

Jeśli włosy są suche, łamliwe i trudno się układają, mogą cierpieć na niedobór keratyny. Naszym .

Ruszył nasz sklep internetowy. Kupisz w nim najlepsze produkty światowych marek do pielęgnacji włosów i .

Partnerzy