NOWOŚĆ: Keratyna QOD, czyli sekret zdrowych, głęboko odżywionych i naturalnie prostych włosów został odkryty

Jeśli włosy są suche, łamliwe i trudno się układają, mogą cierpieć na niedobór keratyny. Naszym Klientom polecamy nowoczesne terapie keratynowe QOD, które szybko i długotrwale rekonstruują włosy, niezależnie od ich rodzaju i stopnia zniszczenia. Żaden zabieg maskujący czy upiększający nie jest równie efektowny i efektywny.

Kiedy stosujemy keratynę?

Zawsze wtedy, gdy nasze włosy są suche i zniszczone. Zawsze wtedy, gdy chcemy nadać im długotrwały efekt odżywienia. Keratyna przeznaczona jest do wszystkich rodzajów włosów (również przedłużanych) i ze względu na swój regenerujący wpływ może być stosowana niemal codziennie. Rzadko jednak zachodzi potrzeba częstego wznawiania terapii, ponieważ w zależności od zastosowanego preparatu efekt pojedynczego zabiegu może utrzymywać się nawet do 5 miesięcy. Terapia keratynowa polega na rekonstrukcji włosów poprzez bezpośrednie naniesienie preparatu keratynowego. Dzięki takiemu zabiegowi włosy ulegają wyraźnej transformacji już podczas jego trwania.

Efektem zastosowania keratyny QOD jet dogłębne odżywienie włosów i ich naturalne prostowanie.

Na zdjęciach poniżej przedstawiamy przykładowe fryzury przed i po terapii keratynowej QOD.

Sklep

Losowe artykuły

W Sosnowcu pokazałyśmy na czym polega sztuka przedłużania i zagęszczania włosów. Głowy modelek, na oczach .

Tej jesieni na wybiegach, salonach i na głowach królują rudości. Ta gama kolorystyczna zdominowała również .

Skorzystaj z godzinnego pakietu obejmującego doradztwo życiowe i wizerunkowe, a  także „naładuj baterie” w energetycznym .

Partnerzy