Proste włosy nawet przez 5 miesięcy? To proste!

Każda z nas gdzieś po cichu marzy, aby mieć piękne, lśniące i idealnie proste włosy. Jednak nie muszą to być jedynie marzenia. Dzięki keratynowemu prostowaniu włosów będziecie mogły cieszyć się piękną stylizacją nawet przez 5 miesięcy. Pewnie zastanawiacie „ale czy to jest bezpieczne?” Sprawdźcie poniżej.

Czym jest keratyna?

To nierozpuszczalne białko, które można znaleźć w wszelkiej maści kosmetykach i odżywkach do włosów. Zabieg keratynowego prostowania włosów pochodzi z Ameryki Południowej i nazywany jest również BBD (Brazylian Blow Dry). Jeszcze kilka lat temu w Europie była to bardzo droga usługa osiągalna wyłącznie dla gwiazd i celebrytów. Jednak teraz jest dostępny w wielu profesjonalnych salonach fryzjerskich.

Jak to działa?

Zabieg polega na wprasowaniu keratyny. Jest ona wprowadzana w głąb włosa za pomocą specjalnej prostownicy. Zabieg można stosować na każdym rodzaju włosów: farbowanych, rozjaśnianych, łamliwych czy suchych.

Czy to bezpieczne?

Jak najbardziej. Zabieg keratynowego prostowania włosów nie tylko zapewnia nam piękną fryzurę, ale również wpływaja pozytywnie na ich stan. Keratyna wzmacnia włos oraz dodaje mu połysku. Dodatkowo uzupełnia niedobory naturalnych składników oraz odbudowuje jego strukturę.

A więc jeżeli chcesz mieć piękne, lśniące oraz proste włosy warto skorzystać z keratynowego prostowania włosów. Używając odpowiednich szamponów oraz odżywek będziesz mogła cieszyć się z efektów zabiegu nawet przez 5 miesięcy. Dlatego warto.

 

Sklep

Losowe artykuły

Wiosna to nie tylko czas, gdy natura budzi się do życia. To również okres nowych .

.column {float: left;margin: 0px 2% 0px 0px;min-height: 1px;position: relative;} .one-half {width: 49%;} .

Ile razy zdarzyło Ci się zobaczyć piękną fryzurę i pomyśleć „to idealna stylizacja dla mnie!”? .

Partnerzy