Makijaż okolicznościowy

Makijaż dzienny

To subtelne i delikatne podkreślenie urody. Jego dyskretność stwarza wrażenie naturalności. Ma zaakcentować atuty twarzy i zatuszować jej mankamenty oraz nadać kobiecie pewności siebie i atrakcyjności.

Makijaż wieczorowy

Należy do makijaży okazjonalnych. Różni się od makijażu dziennego intensywnością. Ma za zadanie mocne zaakcentowanie oczu, ust i kości policzkowych, ponieważ przytłumione światło świec (czy też światło elektryczne) pochłania kolory, a każda kobieta na wieczorowych uroczystościach chce wyglądać zniewalająco. Wykorzystuje się go na różne okazje, od spotkań z przyjaciółmi do wielkich bali.

Makijaż ślubny

Jest perfekcyjnym uchwyceniem kobiecej urody. To delikatne podkreślenie walorów twarzy w taki sposób by panna młoda wyglądała świeżo, naturalnie i dziewczęco zarówno w świetle naturalnym jak i sztucznym. Bardzo ważnym elementem tego makijażu jest jego trwałość. Z naszym makijażem panna młoda będzie wyglądała promiennie przez cały dzień i noc.

 

Sklep

Losowe artykuły

.column { float: left; margin: 0px 2% 0px 0px; min-height: 1px; .

Ile razy zdarzyło Ci się zobaczyć piękną fryzurę i pomyśleć „to idealna stylizacja dla mnie!”? .

.column { float: left; margin: 0px 2% 0px 0px; min-height: 1px; position: relative; } .one-fifth { width: 18.3%; } .column.last { margin-right: 0px; } .column img { max-width: .

Partnerzy