Makijaż okolicznościowy

Makijaż dzienny

To subtelne i delikatne podkreślenie urody. Jego dyskretność stwarza wrażenie naturalności. Ma zaakcentować atuty twarzy i zatuszować jej mankamenty oraz nadać kobiecie pewności siebie i atrakcyjności.

Makijaż wieczorowy

Należy do makijaży okazjonalnych. Różni się od makijażu dziennego intensywnością. Ma za zadanie mocne zaakcentowanie oczu, ust i kości policzkowych, ponieważ przytłumione światło świec (czy też światło elektryczne) pochłania kolory, a każda kobieta na wieczorowych uroczystościach chce wyglądać zniewalająco. Wykorzystuje się go na różne okazje, od spotkań z przyjaciółmi do wielkich bali.

Makijaż ślubny

Jest perfekcyjnym uchwyceniem kobiecej urody. To delikatne podkreślenie walorów twarzy w taki sposób by panna młoda wyglądała świeżo, naturalnie i dziewczęco zarówno w świetle naturalnym jak i sztucznym. Bardzo ważnym elementem tego makijażu jest jego trwałość. Z naszym makijażem panna młoda będzie wyglądała promiennie przez cały dzień i noc.

 

Sklep

Losowe artykuły

Chcesz spróbować swych sił w modelingu? Chcesz sprawdzić się przed obiektywem? Masz naturalną urodę i .

Do sesji pokazującej, jak optymalnie połączyć włosy, twarz, odzież i osobowość mistrz Jimmy M. Stamp .

W salonach fryzjerskich Karina Smyrek doświadczacie sztuki fryzjerskiej na najwyższym poziomie. Tym razem zapraszamy Was .

Partnerzy