O nas

Salony Fryzjerskie Karina Smyrek oferują na rynku opolskim pełną gamę usług na najwyższym, światowym poziomie. Mistrzyni Karina Smyrek na bazie wieloletnich doświadczeń w renomowanych salonach zagranicznych zapewnia jakość, jaka dostępna jest klientom w Londynie, Stuttgarcie, Rzymie czy Barcelonie. Właśnie tam nasza mistrzyni zdobywała doświadczenia.

Inspiracje

Inspiracje czerpiemy na międzynarodowych targach ExCeL w Londynie, znanych jako światowa kuźnia najświeższych pomysłów i trendów oraz od mistrzów fryzjerstwa – najlepszego fryzjera od długich włosów Patricka Camerona (Anglia) i mistrzów z Tonnie & Guy (Włochy, Anglia). Nasz zespół szkoli się również co roku w Akademii Tonni & Guy w Stuttgarcie.

Najnowsze trendy

Bazując na wieloletnim doświadczeniu mistrzów, ale również Master, Top i Young stylistów, salony Karina Smyrek proponują najnowsze trendy w strzyżeniu i koloryzacji włosów. Ekskluzywnie ubrane, fachowe stylistki pracujące na najwyższej klasy sprzęcie w nowoczesnych wnętrzach, dbają o zadowolenie klientów. Nikt nie powinien wyjść z salonów niezadowolony. Jeśli jednak tak by się stało, ma pełne prawo zwrócić się o reklamację.

Ciepło i profesjonalizm

W salonach Karina Smyrek każdy klient może liczyć na ciepłą i profesjonalną atmosferę – powitanie, kawę/herbatę, świeże magazyny, rozmowę/konsultację. To właśnie w takiej atmosferze styliści proponują klientom odpowiednią fryzurę i kolor włosów.

Osiągnięcia

O jakości salonów świadczą osiągnięcia ich właścicielki Kariny Smyrek, która jako pierwsza w Polsce była trenerką przedłużania włosów firmy Hairdreams. Obecnie pracuje nad rozwojem własnej, prestiżowej marki.

Jakość gwarantowana

W Salonach Karina Smyrek jakość usług jest gwarantowana. Efekt ma być trwały, nie pozorny. Tylko zadowolony klient, dostrzegający najwyższą jakość, wiąże się z salonem na lata.

Wśród specjalistycznych usług salony Karina Smyrek polecają:

  • przedłużanie i zagęszczanie włosów,
  • zabieg keratynowy na włosy,
  • rekonstrukcja włosów,
  • makijaż okolicznościowy,
  • szkolenia.
Sklep

Losowe artykuły

Nasza mistrzyni fryzjerstwa znalazła się w gronie 10 pracodawców z terenu Opolszczyzny, którzy dają szansę .

8 marca w Dniu Kobiet Karina Smyrek wraz z zespołem gościli w siedzibie Fundacji Harmonia. Zobaczcie .

.column { float: left; margin: 0px 2% 0px 0px; min-height: 1px; position: relative; } .one-fifth { width: 18.3%; } .column.last { margin-right: 0px; } .column img { max-width: .

Partnerzy