Przedłużanie i zageszczanie pasemkami

Pasemka i wyjątkowe efekty
Oferujemy różnokolorowe pasemka doczepiane do włosów bez konieczności ich farbowania. O nasze pasemka dba się identycznie jak o swoje naturalne włosy. Myje się je, suszy, modeluje, prostuje.

Efekty

Efekty Jewels to kryształy Swarowvskiego, które przyczepione są na cieniutkiej i bardzo wytrzymałej nitce, kolorystycznie dopasowanej do koloru włosów. Mocowanie ich do włosów jest bardzo łatwe. Służy temu prosta spinka, dzięki czemu możemy ich używać wielokrotnie i w dowolnym zestawieniu. Mamy osiem różnych kolorów, wzorów, a także perły.
W asortymencie posiadamy również pozostające zawsze w modzie ozdoby Hairdreams Leather Ribbons. Każdy produkt z tej serii można nosić na różne sposoby, np. jako ozdoba do włosów, ozdoba na szyję czy przewieszka wokół pasa.

Pasemka – automatyczne zdejmowanie

Światowa nowość dostępna w naszych salonach. Proponujemy w pełni automatyczny system do zdejmowania pasemek firmy Hairdreams. Dzięki EasyStripper Hairdreams zdejmowanie pasemek odbywa się bez cążek i pryskania. EasyStripper nie niszczy włosów i rąk. Cały proces odbywa się szybko i w czystości.

Pielęgnacja

Pielęgnacja włosów przedłużonych jest w zasadzie bezproblemowa, pod warunkiem przestrzegania kilku ważnych zasad. Włosy Hairdreams to zdrowe, wysokowartościowe prawdziwe włosy, które jednak nie są odżywione przez cebulki. Dlatego ważne jest używanie odpowiednich produktów pielęgnacyjnych. Nie można też zapomnieć o odpowiednich szczotkach.

Produkty pielęgnacyjne Hairdrems

Produkty te odpowiadają potrzebom włosów przedłużonych. Przez regularne ich używanie włosy są zaopatrzone w odpowiednie składniki, zachowują połysk i elastyczność. Produkty te nadają się również do pielęgnacji włosów własnych.

Szczotki Hairdreams

Przy pomocy specjalnie przystosowanych wysokogatunkowych szczotek włosy przedłużone można szybko i wygodnie stylizować. Szczotki nadają się również do pielęgnacji własnych włosów (nie powodują efektu ciągnięcia i wyrywania).

.
Sklep

Losowe artykuły

W salonach fryzjerskich Karina Smyrek doświadczacie sztuki fryzjerskiej na najwyższym poziomie. Tym razem zapraszamy Was .

- Panna młoda w dzień ślubu chce wyglądać olśniewająco. Każdy element jej stylizacji musi zagrać: .

Agnieszka Mierzwa i Sebastian Molenda, teraz już państwo Molenda z Kluczborka mają za .

Partnerzy