Zagęszczanie i przedłużanie włosów

 

Długie i zadbane włosy uchodzą od lat za ważny szczegół kobiecej urody. Działanie środowiska zewnętrznego i środki chemiczne obciążają włosy i niekorzystnie wpływają na ich stan. Często musimy je skracać. Tylko cierpliwość i odpowiednia pielęgnacja (włosy rosną w miesiącu ok. 1 cm) pomagają spełnić marzenia o długich, zdrowych i pięknych włosach. Szybciej i wygodniej można ten efekt uzyskać przedłużając włosy sprowadzanymi z całego świata prawdziwymi włosami renomowanej austriackiej firmy Hairdreams. Są one praktycznie nie do odróżnienia i umożliwiają nam w kilka godzin zmianę długości i gęstości włosów. Miejsca łączenia są prawie niewidoczne i bezproblemowe w codziennym życiu (basen, sauna, sport). Łączenie odbywa się w delikatny fizycznie sposób i jest nieszkodliwe dla własnych włosów.
Istnieje wiele metod przedłużania włosów. Stosowane przez nas systemy Hairdreams są uznawane za najlepsze i najbardziej nowoczesne. Charakteryzują się połyskiem, pięknem, wspaniałym kolorem, naturalną sprężystością i elastycznością. Można je nosić od 6 miesięcy do 1,5 roku.
Quikkies. Szybkie zagęszczanie i modne kolory>>>
Przedłużanie i zageszczanie pasemkami>>>
Retusz ubytków. System Volume+>>>
Sklep

Losowe artykuły

Nasza mistrzyni fryzjerstwa Karina Smyrek wraz z zespołem Intercoiffure Polska, skupiającym najlepszych fryzjerów z całego .

Chcesz spróbować swych sił w modelingu? Chcesz sprawdzić się przed obiektywem? Masz naturalną urodę i .

Nasza mistrzyni fryzjerstwa znalazła się w gronie 10 pracodawców z terenu Opolszczyzny, którzy dają szansę .

Partnerzy