Salon International w Londynie: setki inspiracji i światowe sławy stylizacji

Nasi fryzjerzy i styliści, jak co roku, mieli wyjątkową okazję uczestniczyć w najbardziej prestiżowym festiwalu fryzjerstwa i stylizacji na świecie. Salon International w Londynie przyciąga za każdym razem setki wystawców oraz tysiące widzów.W światowych targach uczestniczyli: Karina Smyrek wraz z Agatą Domagała-Tarka – salon Kluczbork oraz Patrycja Kulas – salon Opole. Na Salon International spotkali najlepszych stylistów i twórców światowych trendów we fryzjerstwie. Salon International należy do najbardziej prestiżowych pokazów tego typu. Prezentowane tam fryzury stanowią inspirację dla stylistów z całego świata.

Swoje aranżacje pokazały na nim światowe sławy takie jak Patrick Cameron, Sassoon Academy, TONI&GUY czy Saco. Prezentowali najnowsze trendy w stylizacji włosów. Tegoroczna edycja była 40-stą, jubileuszową. Grupa naszych stylistów uczestniczyła w pokazach najlepszych fryzjerów.

Osobiście jestem fanką Patricka Camerona. Jego fryzury są dla mnie zawsze bardzo inspirujące, a to co pokazał na scenie w tym roku było wyjątkowe. Zaprezentował bezpośrednie i ciepłe upięcia idealne na wieczorne wyjście, imprezę czy ślub. Nie mogę się doczekać, kiedy te pomysły będę mogła zaproponować swoim klientkom – mówi Karina Smyrek.

Fryzjerzy z TONY&GUY pokazali mi, w którym kierunku powinnam iść w koloryzacji i strzyżeniu. Ich fryzury obfitowały w lekkie i rozwiane grzywki. Zaś oglądanie Patricka Camerona było inspiracją samą w sobie – mówi Agata Domagała-Tarka.

Na mnie największe wrażenie zrobił Cameron. Zaprezentował stylizacje z XX wieku – od lat 30 do 90. Do tego posiada wręcz niebiańską osobowość – dodaje Patrycja Kulas.

Pogoda jak i nastroje dopisały zespołowi stylistów Kariny Smyrek. W trakcie zwiedzania Londynu nasi styliści mieli okazję podejrzeć również styl ubierania się londyńczyków. – Londyn tętni życiem. To co najbardziej rzuciło mi się w oczy to ubiór mężczyzn. Zawsze byli elegancko ubrani i zadbani. Za to kobiety posiadały modny makijaż smokey eyes i delikatnie pomalowane usta – mówi Agata Domagała-Tarka

Wyjazd był dla nas niesamowitą okazją do podpatrzenia najnowszych trendów i warsztatu mistrzów w stylizacji. Każdy z nas ma teraz w głowie wiele inspiracji i pomysłów na fryzury i aranżacje. Nie możemy się już doczekać, aby zaproponować nowe rozwiązania naszym klientkom i klientom – podsumowuje Karina Smyrek.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Salon Internetional 2012

Sklep

Losowe artykuły

Szanowni Państwo, Serdecznie dziękuję za zaufanie którym darzycie mnie od wielu lat. Dla Państwa wciąż się .

Tej jesieni na wybiegach, salonach i na głowach królują rudości. Ta gama kolorystyczna zdominowała również .

Chcesz spróbować swych sił w modelingu? Chcesz sprawdzić się przed obiektywem? Masz naturalną urodę i .

Partnerzy