Salony Karina Smyrek: Nioxin – najlepszy na cienkie i przerzedzające się włosy


Nasze salony rozpoczęły pracę na renomowanych produktach firmy Nioxin. Dzięki nim będziemy w stanie skutecznie pomóc każdemu, kto boryka się z problemem cienkich i przerzedzających się włosów.

Nioxin to światowy lider w produkcji preparatów służących przeciwdziałaniu tego typu problemom. Kosmetyki te są dostępne na rynku polskim tylko w wybranych salonach fryzjerskich.

Jak wskazują badania firmy Nioxin, niemal 50% ludzi na świecie, niezależnie od płci, boryka się z cienkimi i przerzedzonymi włosami. Czynników jest wiele. Są to między innymi zanieczyszczenie środowiska, stres, zła dieta czy genetyka. Nad niektórymi z nich nie mamy kontroli, ale z wieloma możemy sobie poradzić.

Oto jak specjaliści – dermatolog i psycholog – wypowiadają się na temat powodów i skutków przerzedzania włosów (film w wersji angielskiej):

 

Przerzedzające się włosy są dla osoby borykającej się z tą przypadłością poważnym obciążeniem emocjonalnym. Czują się jakby traciły atrakcyjność fizyczną i młodość. Ale tak nie musi być. Wystarczy fachowa pomoc profesjonalnego fryzjera.

Firma Nioxin korzysta z najbardziej zaawansowanych technologii aby poprawić stan i wygląd Twoich włosów. 70% użytkowników pierwsze efekty stosowania tych preparatów zauważyło już po 4 tygodniach. Skuteczność potwierdzają najlepsi styliści w USA. Nioxin jest numerem 1 wśród polecanych przez nich produktów przeznaczonych do włosów cienkich i przerzedzonych.

Stosowanie kuracji przynosi pozytywne efekty takie jak:

  • zmniejszona łamliwość włosów
  • włosy wyglądają na gęstsze
  • wzmocnienie struktury włosa
  • ochrona przed uszkodzeniem
  • oczyszczenie skóry głowy z nadmiaru sebum

 

System pielęgnacji włosów cienkich i przerzedzonych składa się z 3 kroków

Krok 1: Oczyszczenie

Szampon Oczyszczający NIOXIN pomaga usuwać z włosów i skóry głowy sebum, kwasy tłuszczowe i pozostałości produktów do stylizacji zatykające ujścia mieszków włosowych.

 

Krok 2: Odżywienie

Odżywka NIOXIN pomaga zapewnić włosom odporność i równowagę nawilżenia.

 

Krok 3: Wzmocnienie

Kuracja NIOXIN zawiera antyutleniacze i substancje roślinne pomagające wzmocnić każdy włos i zapewnić odświeżenie środowiska skóry głowy.

 

Zapytaj się o produkty Nioxin gdy odwiedzisz salon fryzjerski Karina Smyrek Opole, Kluczbork.

 

Źródło: nioxin.pl

 

Sklep

Losowe artykuły

Do końca kalendarzowej zimy pozostało jeszcze sporo czasu, jednak wszystkie znaki na niebie i na .

Każda z nas gdzieś po cichu marzy, aby mieć piękne, lśniące i idealnie proste włosy. .

Ile razy zdarzyło Ci się zobaczyć piękną fryzurę i pomyśleć „to idealna stylizacja dla mnie!”? .

Partnerzy