Fotorelacja z przedłużania włosów

Zgodnie z obietnicą prezentujemy Wam efekty sesji fotograficznej. Nasza modelka przyszła do salonu, ponieważ chciała znów mieć piękne, długie włosy. W trakcie przedłużania włosów pojawił się zwariowany pomysł – zróbmy z tego fotorelację!

Z modelką – Olą – znamy się już bardzo długo. Jest stałą klientką naszych salonów fryzjerskich już od dobrych kilku lat. Dlatego gdy znów zatęskniła za pięknymi, lśniącymi długimi włosami od razu przyszła do nas.

W trakcie sesji, w której pomógł nam Mariusz Stachowiak (robił zdjęcia i był dobrym duchem całego planu zdjęciowego), wszyscy świetnie się bawiliśmy. Zresztą widać to było na making-ofie (jeżeli ktoś nie widział, to znajdziecie go na naszym oficjalnym profilu na Facebooku. Przedsięwzięcie miało miejsce w naszym salonie w Opolu. Tam nasza mistrzyni wraz z całym zespołem ostro pracowały nad tym olśniewającym efektem, który Wam dziś prezentujemy.

Jakie są plusy przedłużania włosów?

Pewnie niejedna z Was znów marzy o długiej i pięknej fryzurze. Jednak nie każdej chce się czekać te 2-3 lata zanim włosy będą miały pożądaną długość. W takiej sytuacji zabieg przedłużania włosów naturalnymi włosami jest świetnym rozwiązaniem. Dlaczego? Oto plusy:

  • uzyskujecie natychmiastowy efekt
  • zabieg nie niszczy struktury Waszych włosów
  • rezultat jest długotrwały

Jeżeli chciałybyście dowiedzieć się więcej na temat przedłużania włosów w naszym salonie koniecznie skontaktujcie się z nami. Aby umówić się na bezpłatne konsultacje z Kariną Smyrek wystarczy, że zadzwonicie na numer: 77 453 25 65 (salon w Opolu) lub 77 410 05 85 (salon w Kluczborku).

Sklep

Losowe artykuły

.column {float: left;margin: 0px 2% 0px 0px;min-height: 1px;position: relative;} .one-half {width: 49%;} .

Szanowni Państwo, Serdecznie dziękuję za zaufanie którym darzycie mnie od wielu lat. Dla Państwa wciąż się .

Nasze salony rozpoczęły pracę na renomowanych produktach firmy Nioxin. Dzięki nim będziemy w stanie skutecznie .

Partnerzy