Karina Smyrek czesze Ilonę Felicjańską

Stylizacja odbyła się na zamówienie magazynu „Świat Fryzjerstwa”.

Wiodący magazyn branży fryzjerskiej zaprasza do stylizacji gwiazdy polskiej sceny i osoby znane z pierwszych stron gazet. Tym razem zaproszono Ilonę Felicjańską, a Karina Smyrek, pierwsza trenerka firmy Hairdreams w Polsce, zadbała o fryzurę gwiazdy.

Stylizacja nie odbyła się w salonie fryzjerskim, ale w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Bogumiłku. Wybór miejsca był nieprzypadkowy, gdyż Ilona Felicjańska współpracuje od dawna z ośrodkiem w ramach założonej przez nią fundacji Niezapominajka.

– Zagęściliśmy pani Ilonie włosy w górnej części głowy. Aby zwiększyć objętość fryzury, nałożyliśmy siatkę do stylizacji Microline. Jest to miękka siateczka robiona ręcznie, do której są permanentnie mocowane naturalne włosy – tłumaczy Karina. – Taką siatkę można porównać wyglądem do pajęczyny, a przez jej oczka wyciągamy naturalne włosy klientki – dodaje.

Karina ozdobiła też włosy Ilony Felicjańskiej biżuterią Hairdreams, czyli niezwykle efektownymi kamieniami Swarovskiego w różnych kształtach i kolorach, które doczepia się do naturalnych włosów.

– Zaproponowaliśmy również pani Ilonie fryzurę z grzywką, która naszej modelce bardzo się spodobała, bo nigdy wcześniej grzywki nie nosiła – podsumowuje Karina.

Sklep

Losowe artykuły

W salonach fryzjerskich Karina Smyrek doświadczacie sztuki fryzjerskiej na najwyższym poziomie. Tym razem zapraszamy Was .

Agnieszka Mierzwa i Sebastian Molenda, teraz już państwo Molenda z Kluczborka mają za .

Do sesji pokazującej, jak optymalnie połączyć włosy, twarz, odzież i osobowość mistrz Jimmy M. Stamp .

Partnerzy