Ślub pary z Kluczborka w telewizji TLC. Agata Domagała przygotowała fryzurę panny młodej

Agnieszka Mierzwa i Sebastian Molenda, teraz już państwo Molenda z Kluczborka mają za sobą ślub jak nikt inny na Opolszczyźnie.

Choć pierwotnie planowali pobrać się w czerwcu przyszłego roku, zainteresował ich casting do programu „Nie mów pannie młodej” (wzorowany na brytyjskim „Don’t Tell the Bride”) telewizji TLC. Byli pośród 500 par, które wysłały zgłoszenia. Jako jedna z 8 zakwalifikowali się.

Program z ich udziałem kręcony był przez dwa tygodnie poprzedzające ślub, który odbył się 17 września w Bogacicy. Narzeczeństwo nie mogło się w tym czasie widywać, a wszystkie decyzje i planowanie spadły na barki Sebastiana. Fryzurę Agnieszki przygotowała nasza Top Stylistka Agata Domagała. – Bardzo się cieszę z efektu, bo panna młoda wyglądała przepięknie – cieszy się Agata. – Pracowałam już wielokrotnie przed kamerą, ale to było na pokazach i targach fryzjerskich. Kamery odwiedzały już nasz salon w Opolu, jednak pierwszy raz telewizja nagrywała moją pracę w salonie Karina Smyrek w Kluczborku. Program

„Nie mów pannie młodej” nadawany jest na kanale TLC (dawne Discovery Ravel and Living) w każdy piątek o godz. 21.30. Odcinek z udziałem naszej pary wyemitowany zostanie w piątek 4 listopada. Kanał dostępny jest w pakietach wszystkich dostawców telewizji.

Czytaj więcej w Gazecie Wyborczej (kliknij)

Zdjęcia: archiwum nowożeńców

Sklep

Losowe artykuły

Do sesji pokazującej, jak optymalnie połączyć włosy, twarz, odzież i osobowość mistrz Jimmy M. Stamp .

Zapraszamy do galerii zdjęć ze szkolenia, które odbyło się w Akademii Fryzjerskiej Karina Smyrek. Akademia Fryzjerska .

Jeśli włosy są suche, łamliwe i trudno się układają, mogą cierpieć na niedobór keratyny. Naszym .

Partnerzy