Spełnimy marzenie dwóch zwycięzców konkursu pod patronatem Radia Opole

Nasza mistrzyni wraz z najlepszymi ekspertami przeprowadzi metamorfozę w ramach akcji „Metamorfoza – spełniamy marzenia dwóch osób”. Zasiądzie w jury, które wybierze zwycięzców oraz zajmie się doborem idealnej stylizacji włosów.

O „Metamorfozie”

Jest to konkurs, organizowany przez Katarzynę Kielar Wyspa Harmonii zdrowia i urody oraz Fundację Harmonii Życia w Opolu, pod patronatem Radia Opole. Konkurs rusza 23.10.2013r. i jest emitowany w porannym paśmie „Na dzień dobry” od poniedziałku do piątku

W konkursie może wziąć udział każdy, kto skończył 39 lat i chce odmienić swoje życie. Spośród wszystkich uczestników jury wybierze zwycięską dwójkę. Szczęśliwcy otrzymają vouchery na pakiet zabiegów, dzięki którym będą mogli przejść istną metamorfozę.

Dlaczego fryzura jest taka ważna?

Nasza mistrzyni oprócz tego, że będzie zasiadać w jury będzie odpowiedzialna za metamorfozę fryzur wybranych osób. Będzie to koronacja działań wszystkich specjalistów zaproszonych do udziału w tym wyjątkowym konkursie. – Na człowieka patrzę jak w obraz – najlepiej wygląda w świetnie dobranej ramie. Tą ramą są włosy. Piękne, olśniewające, w odpowiedniej formie i kolorze. To one pozwalają ukazać piękno twarzy – mówi nasza mistrzyni Karina Smyrek.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie na stronach:

Wyspa Harmonii Zdrowia i Urody, Fundacja Harmonia Życia oraz Radio Opole

Zapraszamy do wzięcia udziału!

Sklep

Losowe artykuły

Nasza mistrzyni fryzjerstwa Karina Smyrek wraz z zespołem Intercoiffure Polska, skupiającym najlepszych fryzjerów z całego .

Każda z nas gdzieś po cichu marzy, aby mieć piękne, lśniące i idealnie proste włosy. .

Nasze salony rozpoczęły pracę na renomowanych produktach firmy Nioxin. Dzięki nim będziemy w stanie skutecznie .

Partnerzy