Trendy na wiosnę 2014

Do końca kalendarzowej zimy pozostało jeszcze sporo czasu, jednak wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazują, że nasza ulubiona pora roku wróciła! Wiosna to wyjątkowy czas gdy wszystko wokół rozkwita i zmienia się. Każda z nas również czuje tę potrzebę, aby coś w sobie odmienić. Tylko co? Może fryzurę! Sprawdźcie jakie stylizacje będą modne w tym sezonie.

Przygotowałyśmy dla Was kilka lekkich stylizacji, dzięki którym będziecie wyglądały olśniewająco i wiosennie. Dodatkowym plusem tych propozycji jest to, że każdą z fryzur jesteście w stanie zrobić same w domowym zaciszu.

Fale oraz loki – idealne na spacer i romantyczną randkę

Analizując trendy ze światowych wybiegów nie można się oprzeć wrażeniu, że w tym roku modne będą fale i loki. Szczególnie modne będą delikatne falowania i loki. Są to niezwykle lekkie i świeże stylizacje, dzięki którym Wasza fryzura będzie wyglądać stylowo i olśniewająco.

Proste włosy z przedziałkiem – świetne na każdą okazję

W tym sezonie modne będą również proste włosy rozdzielone na środku przedziałkiem. Ta stylizacja jest bardzo uniwersalna. Fryzura będzie się idealnie komponować z eleganckim kompletem oraz z lekką i zwiewną sukienką – możliwości są wręcz nieograniczone.

Same widzicie, że pomysłów na fryzurę w tym sezonie jest naprawdę wiele i każda znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy Was również do sprawdzenia naszej najnowszej promocji na profesjonalne urządzenia, dzięki którym stylizacja w domu będzie nie tylko łatwa, ale przede wszystkim bezpieczna dla włosów. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

 

Fot. by tommerton2010

Sklep

Losowe artykuły

Wiosna to nie tylko czas, gdy natura budzi się do życia. To również okres nowych .

Mistrzyni z Opola była częścią zespołu złożonego z jednych z najlepszych fryzjerów w Polsce, skupionego .

8 marca w Dniu Kobiet Karina Smyrek wraz z zespołem gościli w siedzibie Fundacji Harmonia. Zobaczcie .

Partnerzy