Trendy na wiosnę 2014

Do końca kalendarzowej zimy pozostało jeszcze sporo czasu, jednak wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazują, że nasza ulubiona pora roku wróciła! Wiosna to wyjątkowy czas gdy wszystko wokół rozkwita i zmienia się. Każda z nas również czuje tę potrzebę, aby coś w sobie odmienić. Tylko co? Może fryzurę! Sprawdźcie jakie stylizacje będą modne w tym sezonie.

Przygotowałyśmy dla Was kilka lekkich stylizacji, dzięki którym będziecie wyglądały olśniewająco i wiosennie. Dodatkowym plusem tych propozycji jest to, że każdą z fryzur jesteście w stanie zrobić same w domowym zaciszu.

Fale oraz loki – idealne na spacer i romantyczną randkę

Analizując trendy ze światowych wybiegów nie można się oprzeć wrażeniu, że w tym roku modne będą fale i loki. Szczególnie modne będą delikatne falowania i loki. Są to niezwykle lekkie i świeże stylizacje, dzięki którym Wasza fryzura będzie wyglądać stylowo i olśniewająco.

Proste włosy z przedziałkiem – świetne na każdą okazję

W tym sezonie modne będą również proste włosy rozdzielone na środku przedziałkiem. Ta stylizacja jest bardzo uniwersalna. Fryzura będzie się idealnie komponować z eleganckim kompletem oraz z lekką i zwiewną sukienką – możliwości są wręcz nieograniczone.

Same widzicie, że pomysłów na fryzurę w tym sezonie jest naprawdę wiele i każda znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy Was również do sprawdzenia naszej najnowszej promocji na profesjonalne urządzenia, dzięki którym stylizacja w domu będzie nie tylko łatwa, ale przede wszystkim bezpieczna dla włosów. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

 

Fot. by tommerton2010

Sklep

Losowe artykuły

Mistrzyni z Opola była częścią zespołu złożonego z jednych z najlepszych fryzjerów w Polsce, skupionego .

Chcesz spróbować swych sił w modelingu? Chcesz sprawdzić się przed obiektywem? Masz naturalną urodę i .

Nasi fryzjerzy i styliści, jak co roku, mieli wyjątkową okazję uczestniczyć w najbardziej prestiżowym festiwalu .

Partnerzy