Twój Dzień Kobiet – zmień się od zewnątrz i od środka

Skorzystaj z godzinnego pakietu obejmującego doradztwo życiowe i wizerunkowe, a  także „naładuj baterie” w energetycznym ekspresie bezdotykowym. Zaprasza fundacja Harmonia Życia i Salony Fryzjerskie Karina Smyrek.

8 marca od godz. 10.00 do 17.00 wszystkie chętne Panie (należy się umówić dzwoniąc pod nr 721 780 000) mogą bezpłatnie skorzystać  z porad związanych z doradztwem życiowym i kreacją wizerunku. Na gości przez cały dzień czekać będą specjaliści:

Ania – doradztwo życiowe:Najważniejsze by każdy nieustannie się rozwijał, miał motywację do aktywnego, pięknego życia. By w środku był zadowolony i uspokojony – tłumaczy Ania, założycielka Harmonii Życia.

Tomek – mistrz pracy z wewnętrzną energią człowieka, który tego dnia zapewni głębokie odprężenie, usunięcie blokad energetycznych, wydalenie trucizn z organizmu.

Ale to nie koniec atrakcji. O godzinie 18.00 fundacja zaprasza na wieczorek „Kobiecych Szaleństw” przy lampce wina. Celem wieczorku jest kreacja kobiety pełnej pasji, świadomej własnej wartości, kobiety sukcesu!

Na nasze spotkanie przyjdź w stroju codziennym i zabierz ze sobą kreację, w której czujesz się wyjątkowa. Do kompletu zabierz ze sobą ulubione kosmetyki do makijażu i magiczne lusterko – zachęcają organizatorki. – Będziemy wspólnie zmieniać nie tylko duszę ale i nasz zewnętrzny wizerunek. Będziemy na nowo odkrywać swoją kobiecość i niesamowite pokłady wewnętrznej energii.

Wstęp wolny. Na pakiety dotyczące doradztwa życiowego i wizerunku można się zapisywać telefonicznie do dnia 06.03.2012. Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy pod numerem: 721 780 000

Serdecznie zapraszamy. Harmonia Życia mieści się w Opolu przy ul. Kościuszki 22/5.

fot. PhotoVandal (CC BY-SA 2.0)

Sklep

Losowe artykuły

Zapraszamy do galerii zdjęć ze szkolenia, które odbyło się w Akademii Fryzjerskiej Karina Smyrek. Akademia Fryzjerska .

.column {float: left;margin: 0px 2% 0px 0px;min-height: 1px;position: relative;} .one-half {width: 49%;} .

Do sesji pokazującej, jak optymalnie połączyć włosy, twarz, odzież i osobowość mistrz Jimmy M. Stamp .

Partnerzy