Koloryzacja włosów

Kreatywność w koloryzacji nie ma granic

Doskonale rozumiemy, jak wielką rolę odgrywa przeniesienie trendów z wybiegów mody do salonu fryzjerskiego i dlatego czerpiemy inspiracje dla swoich klientów wprost z międzynarodowych pokazów mody w Nowym Jorku, Mediolanie, Paryżu i Londynie.
Nasz system koloryzacji pozwala na kreowanie perfekcyjnego, profesjonalnego i modnego koloru. Bez względu na to, jaki kolor wybierzesz, dajemy gwarancję niesamowitych efektów kolorystycznych, podkreślając indywidualny styl każdego klienta. Jesteśmy na bieżąco z każdym odcieniem od nasady aż po końce.
Pracujemy tylko na najlepszych produktach. Nowością w naszych salonach są nowe kolory z serii Blondme. Żaden blond nie jest podobny do drugiego, co znaczy, że każda blondynka może czuć się indywidualnością mając jeden z wielu odcieni Blondme. Bo kolor blond to nie tylko złote odcienie, to kolory jakich jeszcze nie znasz.

 

farbowanie włosów

Dlaczego warto farbować włosy w naszych salonach?

Nim odpowiemy, podpowiadamy, by osoby zamierzające farbować włosy w domu zadały sobie dwa podstawowe pytania:

  1. Czy uzyskam zamierzony efekt?
  2. Czy moje włosy będą później zdrowo wyglądać?

Uważamy, że na oba mogą panie odpowiedzieć negatywnie. Głównie na podstawie wcześniejszych doświadczeń z domowym farbowaniem.
Dlatego warto skorzystać z usług profesjonalistów. W naszych salonach stosujemy najwyższej jakości produkty, które nie niszczą włosów i utrzymują się dłużej od preparatów ogólnodostępnych.
Odpowiednio dobrane produkty do koloryzacji włosów, jak również ich pielęgnacja mają wpływ na kondycję naszych włosów. Czasami wystarczy tak niewiele by nasz włosy stały się z dnia na dzień piękniejsze. Na wygląd wpływa nie tylko zdrowa dieta, ale i odpowiednio dobrane produkty do koloryzacji, mycia (szampon), pielęgnacji (odżywka).

 

Sklep

Losowe artykuły

Zapraszamy do galerii zdjęć ze szkolenia, które odbyło się w Akademii Fryzjerskiej Karina Smyrek. Akademia Fryzjerska .

Agnieszka Mierzwa i Sebastian Molenda, teraz już państwo Molenda z Kluczborka mają za .

.column {float: left;margin: 0px 2% 0px 0px;min-height: 1px;position: relative;} .one-half {width: 49%;} .

Partnerzy