Odżywianie i prostowanie włosów keratyną

Keratyna QOD, czyli sekret zdrowych, głęboko odżywionych i naturalnie prostych włosów został odkryty.

Jeśli włosy są suche, łamliwe i trudno się układają, mogą cierpieć na niedobór keratyny. Naszym Klientom polecamy nowoczesne terapie keratynowe QOD, które szybko i długotrwale rekonstruują włosy, niezależnie od ich rodzaju i stopnia zniszczenia. Żaden zabieg maskujący czy upiększający nie jest równie efektywny i efektowny.

Kiedy stosujemy keratynę?

Zawsze wtedy, gdy nasze włosy są suche i zniszczone. Zawsze wtedy, gdy chcemy nadać im długotrwały efekt odżywienia. Keratyna przeznaczona jest do wszystkich rodzajów włosów (również przedłużanych) i ze względu na swój regenerujący wpływ może być stosowana niemal codziennie. Rzadko jednak zachodzi potrzeba częstego wznawiania terapii, ponieważ w zależności od zastosowanego preparatu efekt pojedynczego zabiegu może utrzymywać się nawet do 5 miesięcy. Terapia keratynowa polega na rekonstrukcji włosów poprzez bezpośrednie naniesienie preparatu keratynowego. Dzięki takiemu zabiegowi włosy ulegają wyraźnej transformacji już podczas jego trwania

Efektem zastosowania keratyny QOD jet dogłębne odżywienie włosów i ich naturalne prostowanie.

Zapraszamy na zabieg.


Sklep

Losowe artykuły

Lato to jedna z naszych ulubionych pór roku. Jest ciepło i słonecznie. Każda z nas .

Chcesz spróbować swych sił w modelingu? Chcesz sprawdzić się przed obiektywem? Masz naturalną urodę i .

Skorzystaj z godzinnego pakietu obejmującego doradztwo życiowe i wizerunkowe, a  także „naładuj baterie” w energetycznym .

Partnerzy