Strzyżenie włosów

Męskie

Minęły czasy mężczyzn, którzy nie zwracali uwagi na swoją fryzurę. Strzyżenie męskie nie polega już na maszynce ustawionej na odpowiednie milimetry. Coraz więcej panów zagląda do salonów fryzjerskich nie tylko po to by obciąć włosy, ale również zasięgnąć rady, jak je odpowiednio pielęgnować i stylizować. Bo współczesny mężczyzna podąża za trendami. W sztuce męskiego strzyżenia nasi styliści wciąż uczą się od najlepszych, każdego roku biorąc udział w prestiżowych zagranicznych szkoleniach. – Fryzury męskie mają zaznaczać osobowość i charakter mężczyzny. Podkreślić rysy twarzy oraz wyrazić siłę i odwagę – tłumaczy Jimmy M. Stamp.
To co do niedawna było zarezerwowane tylko dla kobiet dziś jest już dostępne również dla mężczyzn. Coraz więcej panów, dla uzyskania lepszego efektu, zaczyna korzystać z takich usług jak rekonstrukcja, koloryzacja czy zagęszczanie włosów. Ta niezwykła różnorodność jest widoczna dziś coraz częściej na ulicach.

U nas każdy klient jest indywidualnością, co znaczy, że nie mamy tak zwanych gotowych standardów.

Damskie

Każdą klientkę, w zależności od oczekiwań,  traktujemy indywidualnie. Nasi styliści pomogą dopasować fryzurę do kształtu twarzy, rodzaju włosów, wykonywanej pracy zawodowej oraz stylu bycia. Usługa ta jest połączona z analizą włosów i skóry głowy, dzięki czemu możemy dobrać odpowiednią kurację do pielęgnacji włosów. Wszystkie kuracje pielęgnacyjne wykonujemy w naszych salonach w Opolu i Kluczborku. Naszym klientkom oferujemy również zakup odpowiednich preparatów, z którymi będą mogły wykonać zabieg pielęgnacyjny w domu. Galeria fryzur damskich

Sklep

Losowe artykuły

8 marca w Dniu Kobiet Karina Smyrek wraz z zespołem gościli w siedzibie Fundacji Harmonia. Zobaczcie .

Lato to jedna z naszych ulubionych pór roku. Jest ciepło i słonecznie. Każda z nas .

XI Festiwal Fryzjerski Hair Fair i XI Festiwal Kosmetyczny Beauty Fair odbędzie się 5-6 listopada .

Partnerzy