Wszystko o kobietach – zapraszamy na wernisaż wystawy zdjęć i rysunków

W salonach fryzjerskich Karina Smyrek doświadczacie sztuki fryzjerskiej na najwyższym poziomie. Tym razem zapraszamy Was na wystawę pt. „Obiektywnie-subiektywnie”. 10 marca prace pokażą znani artyści zafascynowani kobiecym ciałem – malarz Edward Syty i fotografik Dariusz Fabianowski.

Synonimem piękna jest ciało człowieka. Ręka artysty i jego oko w sposób szczególny, potrafią ująć czar płynący z tej doskonałości. Spoglądając na owoce jego pracy, doświadczamy czegoś wyjątkowego. Zapraszamy na spotkanie z czarem płynącym z ciała, ciała kobiety. Okazja jest wyjątkowa. Na styku świąt dwóch światów, Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn, odbędzie się oficjalne otwarcie Fundacji Harmonii Życia, z którą współpracują salony fryzjerskie Karina Smyrek.

Z okazji otwarcia spotkacie się ze wspaniałą sztuką – czystą, estetyczną i wysublimowaną. Subtelność i zmysłowość piękna kobiecego ciała w swoich pracach pokażą profesor Edward Syty i doktor Dariusz Fabianowski.

Wernisaż rozpocznie się w sobotę 10 marca o godzinie 17:00 w siedzibie Fundacji Harmonia Życia przy ul. Kościuszki 22/5 w Opolu.

Autorzy o wernisażu i wystawie:

Edward Syty:

Koncepcja zorganizowania wystawy z Dariuszem Fabianowskim zrodziła się w wyniku wspólnych fascynacji twórczych i artystycznych – fascynacji kobietą, ciałem, aktem. Dariusz Fabianowski zajmuje się fotografią aktu. Jego prace są bardzo czyste, estetyczne, wysublimowane i w pewien sposób klasyczne. Ujmuje w nich temat w sposób prosty, bezpośredni, bezpretensjonalny i elegancki, bez stosowania zbędnych udziwnień. Pomysł zestawienia fotografii Dariusza z moimi rysunkami może wydawać się ryzykowny, ale właśnie na takie odważne i nietypowe połączenie zdecydowaliśmy się w nadziei na stworzenie ciekawej w odbiorze wystawy. Pracujemy z Dariuszem na uczelni, mamy więc okazję do częstych spotkań i rozmów na różnorodne tematy. Moje rysunki są interpretacją klimatu przyświecającego jego zdjęciom, ale także wyrazem inspiracji moimi własnymi szkicami, stanowiącymi podstawę do stworzenia przyszłych obrazów.

Dariusz Fabianowski:

Nasze prace inspirowane są pięknem kobiecego ciała. Ich wspólną cechą jest subtelność i zmysłowość. Różni je spojrzenie oraz technika wykonania. Przedstawiane dokonania artystyczne są wynikiem wspólnej pracy twórczej oraz ciekawości wynikającej z zestawienia różnych form ujęcia i wizji jednego tematu. Mamy nadzieję, że ich niepowtarzalny nastrój udzieli się także widzom, nie pozostawiając ich obojętnymi na wyjątkowe piękno kobiecego ciała.

Sklep

Losowe artykuły

Zapraszamy do galerii zdjęć ze szkolenia, które odbyło się w Akademii Fryzjerskiej Karina Smyrek. Akademia Fryzjerska .

Nasza mistrzyni fryzjerstwa znalazła się w gronie 10 pracodawców z terenu Opolszczyzny, którzy dają szansę .

Jeśli włosy są suche, łamliwe i trudno się układają, mogą cierpieć na niedobór keratyny. Naszym .

Partnerzy