Wszystko o kobietach – zapraszamy na wernisaż wystawy zdjęć i rysunków

W salonach fryzjerskich Karina Smyrek doświadczacie sztuki fryzjerskiej na najwyższym poziomie. Tym razem zapraszamy Was na wystawę pt. „Obiektywnie-subiektywnie”. 10 marca prace pokażą znani artyści zafascynowani kobiecym ciałem – malarz Edward Syty i fotografik Dariusz Fabianowski.

Synonimem piękna jest ciało człowieka. Ręka artysty i jego oko w sposób szczególny, potrafią ująć czar płynący z tej doskonałości. Spoglądając na owoce jego pracy, doświadczamy czegoś wyjątkowego. Zapraszamy na spotkanie z czarem płynącym z ciała, ciała kobiety. Okazja jest wyjątkowa. Na styku świąt dwóch światów, Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn, odbędzie się oficjalne otwarcie Fundacji Harmonii Życia, z którą współpracują salony fryzjerskie Karina Smyrek.

Z okazji otwarcia spotkacie się ze wspaniałą sztuką – czystą, estetyczną i wysublimowaną. Subtelność i zmysłowość piękna kobiecego ciała w swoich pracach pokażą profesor Edward Syty i doktor Dariusz Fabianowski.

Wernisaż rozpocznie się w sobotę 10 marca o godzinie 17:00 w siedzibie Fundacji Harmonia Życia przy ul. Kościuszki 22/5 w Opolu.

Autorzy o wernisażu i wystawie:

Edward Syty:

Koncepcja zorganizowania wystawy z Dariuszem Fabianowskim zrodziła się w wyniku wspólnych fascynacji twórczych i artystycznych – fascynacji kobietą, ciałem, aktem. Dariusz Fabianowski zajmuje się fotografią aktu. Jego prace są bardzo czyste, estetyczne, wysublimowane i w pewien sposób klasyczne. Ujmuje w nich temat w sposób prosty, bezpośredni, bezpretensjonalny i elegancki, bez stosowania zbędnych udziwnień. Pomysł zestawienia fotografii Dariusza z moimi rysunkami może wydawać się ryzykowny, ale właśnie na takie odważne i nietypowe połączenie zdecydowaliśmy się w nadziei na stworzenie ciekawej w odbiorze wystawy. Pracujemy z Dariuszem na uczelni, mamy więc okazję do częstych spotkań i rozmów na różnorodne tematy. Moje rysunki są interpretacją klimatu przyświecającego jego zdjęciom, ale także wyrazem inspiracji moimi własnymi szkicami, stanowiącymi podstawę do stworzenia przyszłych obrazów.

Dariusz Fabianowski:

Nasze prace inspirowane są pięknem kobiecego ciała. Ich wspólną cechą jest subtelność i zmysłowość. Różni je spojrzenie oraz technika wykonania. Przedstawiane dokonania artystyczne są wynikiem wspólnej pracy twórczej oraz ciekawości wynikającej z zestawienia różnych form ujęcia i wizji jednego tematu. Mamy nadzieję, że ich niepowtarzalny nastrój udzieli się także widzom, nie pozostawiając ich obojętnymi na wyjątkowe piękno kobiecego ciała.

Sklep

Losowe artykuły

Chcesz spróbować swych sił w modelingu? Chcesz sprawdzić się przed obiektywem? Masz naturalną urodę i .

Szanowni Państwo, Serdecznie dziękuję za zaufanie którym darzycie mnie od wielu lat. Dla Państwa wciąż się .

Mistrzyni z Opola była częścią zespołu złożonego z jednych z najlepszych fryzjerów w Polsce, skupionego .

Partnerzy