Zapraszamy na wyjątkowe zakupy

Ruszył nasz sklep internetowy. Kupisz w nim najlepsze produkty światowych marek do pielęgnacji włosów i ciała. Tylko u nas, nim dokonasz zakupu, możesz skorzystać z darmowej porady. I pamiętaj, wszystkie produkty są sprawdzone i rekomendowane przez Karinę Smyrek, utytułowaną mistrzynię fryzjerstwa.

To właśnie możliwość konsultacji i doskonała znajomość sprzedawanych produktów czyni nasz sklep innym niż wszystkie. W bogatej ofercie każdy z produktów został przetestowany, a wiele z nich, na co dzień, wykorzystujemy i oferujemy w naszych salonach. Jeśli szukasz najlepszej opcji dla siebie, po prostu zapytaj. Gwarantujemy, że będziesz zadowolona. Odpowiadamy na każdy e-mail. Pamiętaj, że piękne włosy to nie tylko nasza codzienna praca, ale autentyczna pasja.

Oferta sklepu skierowana jest do każdego, kto rozumie, że tylko najlepsze kosmetyki, a także urządzenia są kluczem do udanej pielęgnacji i zdrowia włosów oraz skóry głowy.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie szampony, odżywki, maski, fluidy, serum, balsamy, pianki, produkty do peelingu, stylizacji włosów, najwyższej jakości sprzęt do włosów (lokówki, prostownice, falownice, karbownice, suszarki) oraz kosmetyki dla mężczyzn. Oferujemy profesjonalne produkty między innymi takich marek jak QOD, Schwarzkopf, Diva, Naturlmente.

Mamy nadzieję, że estetyka i użyteczność sklepu Karina Smyrek spodoba się wam i skorzystacie nie tylko z możliwości zakupów, ale również uzyskania porady. Pamiętajcie, jesteśmy tu dla was, z chęcią porozmawiamy.

Zapraszamy na zakupy.

Sklep

Losowe artykuły

XI Festiwal Fryzjerski Hair Fair i XI Festiwal Kosmetyczny Beauty Fair odbędzie się 5-6 listopada .

Nasza mistrzyni fryzjerstwa znalazła się w gronie 10 pracodawców z terenu Opolszczyzny, którzy dają szansę .

Wiosna to nie tylko czas, gdy natura budzi się do życia. To również okres nowych .

Partnerzy