Anna Rajkowska

W sieci salonów pracuję od 2008 r. Zajmuję się wszystkimi sprawami od strony formalnej. Fryzjerstwo to nie tylko piękny salon i stylistki wykonujące usługi, ale również ogromna ilość papierkowej roboty, którą trzeba sprawnie i szybko załatwić.

Praca z Kariną Smyrek to sama przyjemność. Można powiedzieć, że jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Tak pozytywnej, kreatywnej i wyrozumiałej szefowej życzyłabym wszystkim.

Nauka jest bardzo ważna w mojej pracy, dlatego ciągle poszerzam swoje kompetencje i dokształcam się. Ukończyłam studia magisterskie o specjalności Zarządzanie finansami i rachunkowość. Dzięki nim mogę implementować różne nowoczesne rozwiązania w ciągle rozwijającej się firmie jaką jest sieć salonów fryzjerskich Karina Smyrek.

Sklep

Losowe artykuły

Skorzystaj z godzinnego pakietu obejmującego doradztwo życiowe i wizerunkowe, a  także „naładuj baterie” w energetycznym .

.column { float: left; margin: 0px 2% 0px 0px; min-height: 1px; position: relative; } .one-fifth { width: 18.3%; } .column.last { margin-right: 0px; } .column img { max-width: .

Do sesji pokazującej, jak optymalnie połączyć włosy, twarz, odzież i osobowość mistrz Jimmy M. Stamp .

Partnerzy