Karina Smyrek – Mistrzyni/Trener

Mistrzyni fryzjerstwa z wieloletnim doświadczeniem w salonach na terenie Niemiec. Wielokrotnie – w Niemczech, Austrii i Anglii – pracowała dla filmu i telewizji (przygotowując aktorów, prezenterów, modelki, prowadząc warsztaty).

Przez lata spędzone za granicą zdobyła ogromne doświadczenie zawodowe. Postanowiła wrócić do Polski i zaproponować mieszkankom rodzinnej Opolszczyzny swoje najlepsze umiejętności i wiedzę. Jej salon fryzjerski w centrum Opola istnieje już 6 rok i posiada kilkaset zadowolonych klientek i klientów. W 2010 r. Karina otworzyła drugi nowoczesny punkt w Kluczborku.

Karina Smyrek jest mistrzynią w przedłużaniu i zagęszczaniu włosów. Była wieloletnią trenerką firmy Hairdreams, a obecnie pracuje nad rozwojem własnej marki.

Nasza mistrzyni jest pierwszym trenerem tej firmy w Polsce. Sama organizuje i prowadzi szkolenia grupowe i indywidualne. Stale śledzi najnowsze trendy w stylizacji i pielęgnacji włosów.

– Każdy kto mnie zna wie, że kocham swoją pracę i to, że najważniejsze jest dla mnie zadowolenie klientek, nie jest pustym frazesem – mówi.

Panie, które powierzyły swoje włosy Karinie mają pewność, że wychodząc z salonu będą zadowolone. Karina odznacza się pełnym profesjonalizmem (tego samego wymaga od wszystkich pracowników salonów). Całkowicie poświęca się swojej pracy. Jest przy tym niezwykle ciepła i pełna uroku.

Połączenie wszystkich tych cech powoduje, że klientki opuszczają salon nie tylko z pięknymi włosami, ale i we wspaniałym nastroju.

Sklep

Losowe artykuły

Wiosna to nie tylko czas, gdy natura budzi się do życia. To również okres nowych .

Chcesz spróbować swych sił w modelingu? Chcesz sprawdzić się przed obiektywem? Masz naturalną urodę i .

Skorzystaj z godzinnego pakietu obejmującego doradztwo życiowe i wizerunkowe, a  także „naładuj baterie” w energetycznym .

Partnerzy