Zmiana cen niektórych usług i harmonogramu pracy

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękuję za zaufanie którym darzycie mnie od wielu lat. Dla Państwa wciąż się rozwijam, dla Państwa wciąż się doszkalam, starając się oferować usługi na najwyższym poziomie. Wraz z Państwem rozwijają się salony Karina Smyrek, w które stale staram się inwestować. Inwestuję też nieustannie w stylistów (systemy szkoleń, systemy motywacyjne) zatrudnionych w salonach i w siebie samą, by poziom fryzjerski odpowiadał światowym standardom.

Dlatego w trosce o podniesienie efektywności oraz jakości oferowanych dla Państwa usług, pragnę poinformować, że podwyższenie stopnia kwalifikacji zawodowych z zakresu fryzjerstwa moich stylistów, jak również mnie samej, prowadzi do zmian cen niektórych z naszych usług. Dodam jeszcze, podwójnie licząc na Państwa zrozumienie, że ceny te nie zmieniały się od niemal 5 lat.

Przeprowadzona jednocześnie zmiana w harmonogramie pracy, pozwoli mi za to jeszcze bardziej służyć Państwu swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym.

Od 1 października serdecznie zapraszam na indywidualne spotkania ze mną z zakresu fryzur w salonie w Opolu (czwartek, piątek, sobota) oraz w salonie w Kluczborku (środa).

Jednocześnie zapraszam, w przypadku pytań, do kontaktu telefonicznego w każdy piątek od 15:00 do 16:00, salon Opole – tel. 77 453 25 65.

Przez cały tydzień do Państwa dyspozycji pozostają styliści salonów Karina Smyrek, których najwyższy poziom kwalifikacji i profesjonalizm zaręczam własnym doświadczeniem i stałym monitorowaniem poziomu usług.

Pozdrawiam serdecznie,

Karina Smyrek

 

Sklep

Losowe artykuły

Ruszył nasz sklep internetowy. Kupisz w nim najlepsze produkty światowych marek do pielęgnacji włosów i .

Agnieszka Mierzwa i Sebastian Molenda, teraz już państwo Molenda z Kluczborka mają za .

Nasza mistrzyni fryzjerstwa należała do elitarnego stowarzyszenia Intercoiffure. W Polsce, oprócz Kariny Smyrek do niego .

Partnerzy