Pomyśl o swoich włosach przed ślubem

– Panna młoda w dzień ślubu chce wyglądać olśniewająco. Każdy element jej stylizacji musi zagrać: od sukni, przez makijaż, aż po kolor włosów i fryzurę, które muszą stanowić ramę obrazu – mówi nasza mistrzyni Karina Smyrek.

Stylizacja, która wytrzyma cały dzień i całą noc.

Jednym z najważniejszych elementów ślubnej stylizacji jest fryzura, która musi wytrzymać w idealnym stanie przez wiele godzin. To zadanie trudne, ale wykonalne, choć w czasie wesela stylizacja dostaje mocno popalić. Dlatego ważne jest, aby pracował nad nią dobry i zaufany fryzjer.

Nie zostawiaj wszystkiego na ostatnią chwilę – 3 proste zasady o których warto pamiętać.

Wiem z doświadczenia, że czas przed ślubem to ciągła bieganina i załatwianie. Ale wtedy właśnie musisz pomyśleć o swoich włosach: o ich kolorze, kondycji i stylizacji.

  1. Na miesiąc przed wybierz się do swojego fryzjera i wspólnie wybierzcie idealny kolor i próbną stylizację.
  2. Dodatkowo warto pomyśleć o zabiegu regenerującym włosy. Działasz w dużym pośpiechu i stresie, a to odbija się na kondycji Twoich włosów.
  3. Na około tydzień przed ślubem przyjdź jeszcze raz na koloryzację. Dzięki temu kolor będzie o wiele głębszy. Najlepiej będzie wyglądał po pierwszym myciu.

Pamiętaj o swoich włosach.
W przedślubnej bieganinie nie zapomnij o swoich włosach. To ich kolor, kondycja i odpowiednia stylizacja będą stanowić ramę do pięknego obrazu, którym będziesz w ten wyjątkowy dzień.

Fot. 1. Azchael (http://goo.gl/76yFrc), na licencji CC BY 2.0 (http://goo.gl/T4HAnU)
Fot. 2. Kelly Sue DeConnick (http://goo.gl/ubBlTy), na licencji CC BY-SA 2.0 (http://goo.gl/3ghq7R)