Wiosenne trendy w koloryzacji włosów

Wiosna to nie tylko czas, gdy natura budzi się do życia. To również okres nowych trendów i świeżych stylizacji w świecie mody. Zastanawiałaś się może jakie kolory włosów będą modne w tym sezonie? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz poniżej.

Sama słodycz

Pierwszy proponowany kolor to czekoladowy. Ta słodka barwa nie tylko świetnie wygląda na naszej głowie, ale również wywołuje pozytywne emocje, których tak bardzo nam brakowało w czasie zimy.

Ostra miedź

Jeżeli jednak uważasz, że czekoladowy jest zbyt grzeczny, polecam przepleść go z intensywnym odcieniem miedzi. Dzięki temu Twoja fryzura nabierze ostrego i drapieżnego wygląd.

Piasek, plaża, wiosna

Kolejnym faworytem, który będzie dominował tej wiosny to blond. Jest bardzo uniwersalny. Polecam odcienie złotego i piaskowy, które kojarzą nam się z plażą i upragnionym latem.

W tym sezonie zdecydowanie będą dominować piękne i zwiewne fryzury. Dlatego schowaj głęboko w szafie wszystkie czapki i poczuj wiatr we włosach. Pamiętaj jednak, że najważniejsze jest aby zawsze czuć się piękną – niezależnie od fryzury czy ubrania. Traktuj porady projektantów i stylistów jako wskazówki, a nie jak wytyczne. Pamiętaj, piękne jest to w czym Ty czujesz się piękna.